Nietuzinkowe i tanie zaproszenia na chrzciny – sklep

Zaproszenia na chrzciny są wykonywane ręcznie co pozwala oddać powagę uroczystości i dodatkowo ukazać szacunek zapraszanym gościom. To właśnie osobiste zaproszenia pozostaną śliczną i wartą do zachowania pamiątką na lata.

Chrzciny

Prezentowane tutaj zaproszenia cechują się ładnym wyglądem, a również jakością, bo powstają na najlepszym papierze. Nie bez znaczenia jest także możliwość doboru koloru dekoracyjnej taśmy, która nienagannie dopełnia motyw dziecięcego wózka. Continue reading „Nietuzinkowe i tanie zaproszenia na chrzciny – sklep”

Eleganckie i tanie zaproszenia na chrzest – w motyle

Proponujemy najwyższej jakości personalizowane zaproszenia na chrzciny, które prezentują motyw motyli będący chwilowo przebojem. Jest to rozwiązanie dla każdego, osiągalne w dwóch fundamentalnych barwach. Ma prawo stanowić zaproszenie na chrzciny nie jedynie chłopca, lecz i dziewczynki.

Zaproszenie

Podarowanie tak szykownie oraz solidnie wykonanych wezwań to świetny wstęp do wspólnego świętowania tak istotnego w życiu rodziny wydarzenia, a do tego bardzo pomyślne cenowo rozwiązanie. Continue reading „Eleganckie i tanie zaproszenia na chrzest – w motyle”