Wyjątkowe podziękowania dla gości z okazji roczku

Urodziny to dzień nadzwyczajny, który wymaga równie nadzwyczajnych podarunków. Żeby uczynić swoim gościom sympatyczną niespodziankę wcale nie potrzeba dużo. Produkowane przez nas, drewniane plakietki wyglądają wspaniale, a włączony w nie magnes pozwala przyzwoiciej je zaprezentować. Mamy prawo zapewnić Państwu dowolny grawerunek, a także staranne oraz właściwe wykonanie.

Podziękowania na urodziny

Jakość jest dla nas niezmiernie ważna, w następstwie tego zawsze staramy się spełnić Pańskie wyczekiwania, stosując najwyższej klasy drewno i oferując jego szczegółowe, dokładne wykończenie.

Koszt drewnianego serduszka – 1,20 zł z kopertą lub 1,00 zł bez koperty + koszt wysyłki.

Chcesz zamówić drewniane serduszka z magnesem?
Napisz do mnie e-maila – sercezdrzewa@gmail.com

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij i zobacz moje aukcje
Wszystkie nasze wzory dostępne na stronie: Magneski.pl

Wyjątkowe podziękowania dla gości z okazji roczku – wzory

Mamy możliwość przedstawić podziękowania dla gości na roczek. Dajemy dwa kształty do wyboru: symboliczną gołębicę oraz ponadczasowe serce. Znacznie większy wybór przygotowaliśmy jeżeli gra toczy się o grafikę nanoszoną na drewnianą ozdobę. Co znacznie więcej, zachęcamy do podsyłania imion i daty urodzin małego solenizanta. Kiedy umieścimy je na podziękowaniu – stanie się jeszcze bardziej ponadprzeciętne.

Sklep z podziękowaniami dla gości

Nasze personalizowane podziękowania na urodziny mają z tyłu magnes – co podnosi ich atrakcyjność. Wszelkie pięknie wykonane, z troską o każdy element.

Podziękowania dla gości – wszystkie wszystkie wzory

Interesują Ciebie serduszka, gołąbki, motylki lub inne wzory?
Kliknij i zobacz podziękowanie dla gości na różne uroczystości.

Wyjątkowe serduszka jako podziękowania dla gości

Od kilku lat w Polsce dominuje pionierski trend – bardzo miły gest, który powiązany jest z dziękowaniem rodzinie za przybycie na ważną uroczystość. Zwłaszcza, gdy jest to tak istotna impreza, jak pierwsze urodziny dziecka. Czasami jednakże same słowne podziękowania nie wystarczą – wtedy do perfekcji sprawdzą się podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu. Nie jest to przeciętna kartka, ale personalizowany artykuł w formie magnesu o kształcie serca – kapitalne fizyczne podziękowanie i pamiątka w jednym. Rzecz jasna magnesy jesteśmy w stanie personalizować, nanosząc na nie imię solenizanta, datę urodzin oraz wybrany wzór podziękowań.

Wszystkich zainteresowanych unikalnymi i pomysłowymi podziękowaniami zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją.Do każdego podziękowania dołączamy darmowo dekoracyjną kopertę, która uprości wręczanie podziękowań gościom.

roczek

Wszystkie wzory dostępne na Zaproszony.pl

Cena już od 1,25 zł za serduszka z kopertami lub 1,40 zł z podstawką.
Zamów na naszej stronie internetowej lub w serwisie Allegro.pl